Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор BenQ MA320UP 32" 4K Glossy Monitor for MacBook Pro and MacBook Air 31.5W WORK & ENTERTAINMENT DISPLAY MA320UP SILVER-GREY
Монитор BenQ MA320UP 32" 4K Glossy Monitor for MacBook Pro and MacBook Air 31.5W WORK & ENTERTAINMENT DISPLAY MA320UP SILVER-GREY | ID - 136401
664.00€
1,298.67 лв. с ДДС
Размер на екрана, inch:
31.5" (80.01 cm)
Резолюция:
3840x2160
Дисплей, тип:
Anti-Glare
Вид на екрана:
Flat
Честота на опресняване, Hz:
60Hz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015906
Избери добавки:
Цена:
664.00 €/
1,298.67 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
664.00 €/
1,298.67 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Монитор BenQ MA320UP 32" 4K Glossy Monitor for MacBook Pro and MacBook Air 31.5W WORK & ENTERTAINMENT DISPLAY MA320UP SILVER-GREY
664.00 €/
1,298.67 лв.
1,298.67 лв.
|
|
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Вид на екрана | Flat |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Сензорен дисплей | - |
| Тип матрица | IPS |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Яркост, cd/m2 | 550cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.4 x 22.0 x 49.3 (60.8) cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Web камера, MP | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| Вградени говорители | 3W x2 |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 33 kWh |
| Smart OS | - |
| Технология | LED |
| Тип синхронизация | Standard |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | USB C(PowerDelivery 90W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB Type-C Downstream (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps, power charging 15W) |
| USB хъб | USB Type-A Downstream (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps, power charging 7.5W) |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -15° ~ 15° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 115 mm |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









